- Nauja
Palaiko Intel Core Ultra procesorius su maksimaliu 256 GB atminties pajėgumu ir dvigubu DDR5-SDRAM kanalu. Įrenginyje yra Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 ir keli USB prievadai, įskaitant USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Palaiko Intel Core Ultra procesorius su maksimaliu 256 GB atminties pajėgumu ir dvigubu DDR5-SDRAM kanalu. Įrenginyje yra Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 ir keli USB prievadai, įskaitant USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Palengvina Intel Core Ultra procesorių naudojimą su maksimalia atminties talpa iki 256 GB ir dvigubo kanalo DDR5-SDRAM. Pasižymi Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 ir keliais USB prievadais, įskaitant USB 3.2 Gen 2 Type-C.
Procesorius | |
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (Socket V1) |
| Suderinama procesorių serija | Intel Core Ultra (2 serija) |
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1851 |
Grafika | |
| Integruota vaizdo plokštė | Nėra |
Ypatybės | |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 |
| Motininės plokštės mikroschema | Intel Z890 |
| Motininės plokštės formato tipas | ATX |
| Produkto spalva | Juoda |
| Motininės plokštės mikroschemų šeima | Intel |
Atmintis | |
| ECC suderinamumas | Non-ECC |
| Palaikomas atminties dažnis (maks) | 9200 MHz |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 243.8 mm |
| Gylis | 304.8 mm |
Tinklas | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet sąsajos tipas | 5 Gigabit Ethernet |
Vidinis I/O | |
| EPS maitinimo jungčių skaičius (8-pin) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 jungčių skaičius | 1 |
| Bendras SATA jungčių skaičius | 4 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 4 |
| TPM jungtis | Taip |
Atminties valdikliai | |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomas HDD skaičius | 8 |
| RAID lygiai | 10, 0, 1, 5 |
Galinių panelių I/O prievadai | |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 2 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
Plėtros lizdai | |
| PCI Express x16 lizdai | 1 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 4 |