- Nauja
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
Gigabyte B550 Gaming X V2 yra ATX motininė plokštė, skirta AMD Ryzen procesoriams, su AMD B550 mikroschemų rinkiniu, palaikanti 4-osios kartos Ryzen procesorius.
Procesorius | |
|---|---|
| Procesoriaus lizdas | Socket AM4 |
| Suderinamų procesorių serijos | 3-osios kartos AMD Ryzen™ 3, 5, 7, 9 |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
Vaizdas | |
| Maksimali vaizdo plokštės atmintis | 16 MB |
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Savybės | |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Motininės plokštės mikroschemų rinkinio šeima | AMD |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10 x64 |
| Motininės plokštės mikroschemų rinkinys | AMD B550 |
| Garso mikroschema | Realtek ALC887 |
Atmintis | |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 3200 MHz, 2400, 2933, 2667, 2133 |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
Svoris ir matmenys | |
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 305 mm |
Tinklas | |
| Wi-Fi | Ne |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | 100 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
Vidinis I/O | |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| Priekinės panelės jungtis | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
BIOS | |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Clear CMOS jungiklis | Taip |
| Darbalaukio valdymo sąsajos (DMI) versija | 2.7 |
Saugojimo valdikliai | |
| Palaikomi saugojimo įrenginių tipai | HDD & SSD |
| RAID lygiai | 1, 10, 0 |
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, Serial ATA III |
Galinių panelių I/O prievadai | |
| PS/2 prievadų skaičius | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Tipo-A prievadų skaičius | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Tipo-A prievadų skaičius | 1 |
Plėtimosi lizdai | |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) lizdai | 3 |