Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Atverkite savo kompiuterio galimybes su GIGABYTE A520M S2H motinine plokšte, kuri palaiko AMD Ryzen 5000 serijos procesorius, dvigubos kanalo DDR4 atmintį iki 64GB ir įvairias jungtis, užtikrinančias išskirtinę žaidimų patirtį.
| | |
|---|---|
Procesorius | |
| Procesoriaus lizdas | Socket AM4 |
| Maksimalus palaikomas vidinės atminties kiekis | 64 GB |
| Suderinami procesorių modeliai | AMD Ryzen™ 5000 serija, AMD Ryzen 3000 serija |
Grafika | |
| HDCP | Taip |
Ypatybės | |
| Motininės plokštės formatas | micro ATX |
| Motininės plokštės lustas | AMD A520 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
Atmintis | |
| Palaikomi atminties dažniai | 2133 - 5100 MHz (OC) |
| Maksimalus vidinės atminties kiekis | 64 GB |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| Palaikomi atminties tipai | DDR4-SDRAM |
Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 244 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Gylis | 205 mm |
Tinklas | |
| Ethernet LAN | Taip |
Vidinis I/O | |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 jungčių skaičius | 1 |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| Šasijos aušintuvo jungčių skaičius | 2 |
BIOS | |
| Clear CMOS mygtukas | Taip |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Darbalaukio valdymo sąsajos (DMI) versija | 2.7 |
Atminties valdikliai | |
| Palaikomos atminties sąsajos | M.2, PCI Express 3.0, SATA |
| RAID palaikymas | Taip |
Galinių panelių I/O prievadai | |
| USB 2.0 prievadų skaičius | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadų skaičius | 1 |
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų skaičius | 1 |
| DVI-D prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 4 |