- Nauja
ASUS P13R-M pagrindinė plokštė palaiko Intel Xeon E ir Pentium procesorius su LGA 1700 lizdu, turi micro ATX formato dizainą. Ji turi keturis DDR5 atminties lizdus, leidžiančius naudoti iki 128 GB atminties, ir siūlo įvairias jungtis, įskaitant Gigabit Ethernet ir USB 3.2 prievadus.
ASUS P13R-M pagrindinė plokštė palaiko Intel Xeon E ir Pentium procesorius su LGA 1700 lizdu, turi micro ATX formato dizainą. Ji turi keturis DDR5 atminties lizdus, leidžiančius naudoti iki 128 GB atminties, ir siūlo įvairias jungtis, įskaitant Gigabit Ethernet ir USB 3.2 prievadus.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
ASUS P13R-M motininė plokštė palaiko Intel Xeon E ir Pentium procesorius su LGA 1700 lizdu ir turi micro ATX formato. Ji turi keturis DDR5 atminties lizdus, palaikančius iki 128 GB, ir siūlo įvairias jungtis, įskaitant Gigabit Ethernet ir USB 3.2 prievadus.
Procesorius | |
|---|---|
| Suderinamų procesorių serija | Intel Xeon E, Intel® Pentium® |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
Grafika | |
| Grafikos plokštės šeima | ASPEED |
| Grafikos plokštė | AST2600 |
Atmintis | |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 3600, 4000, 4400 MHz |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
Veikimo sąlygos | |
| Darbo temperatūra | 10 - 50 °C |
| Saugojimo temperatūra | -40 - 70 °C |
Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 244 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Svoris | 760 g |
Tinklas | |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet, Fast Ethernet |
Vidaus I/O | |
| SATA III jungčių skaičius | 8 |
| USB 3.2 Gen 2 jungčių skaičius | 3 |
Galinių panelių I/O prievadai | |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A prievadai | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
Plėtimosi lizdai | |
| M.2 lizdų skaičius | 1 |
| PCI Express x16 lizdų skaičius | 1 |