-
−8%
ASUS ROG MAXIMUS Z890 HERO Intel Z890 LGA 1851 (V1 lizdas) ATX
ASUS ROG MAXIMUS Z890 HERO Intel Z890 LGA 1851 (V1 lizdas) ATX
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (V1 lizdas) |
| Suderinamos procesorių serijos | „Intel Core Ultra“ (2 serija) |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Lygiagretaus apdorojimo technologijų palaikymas | Nepalaikoma |
| Integruota vaizdo plokštė | Ne |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Pagrindinės plokštės mikroschemų rinkinys | Intel |
| Pagrindinės plokštės formos koeficientas | ATX |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“ |
| Garso lustas | Realtek ALC4082 |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | Intel Z890 |
| Nebuferinė atmintis | Taip |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Maksimali vidinė atmintis | 192 GB |
| Atminties lizdų tipas | DIMM modulis |
| Palaikomas atminties taktinis dažnis (maks.) | 8800 MHz |
| ECC suderinamumas | Ne ECC |
| Plotis | 305 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| Ethernet sąsajos tipas | 5 gigabitų eternetas, 2,5 gigabitų eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24 kontaktų) | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungtys | 1 |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| EPS maitinimo jungtis (8 kontaktų) | Taip |
| „Thunderbolt“ antraštės | 1 |
| Priekinio skydelio garso jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 2 |
| Korpuso ventiliatoriaus jungčių skaičius | 4 |
| 12 V maitinimo jungtis | Taip |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2x2 jungtys | 1 |
| CMOS išvalymo mygtukas | Taip |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 10 |
| Palaikomų standžiųjų diskų skaičius | 4 |
| RAID lygiai | 5, 1 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomi atminties diskų tipai | Kietieji diskai ir SSD diskai |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| USB jungties tipas | USB C tipo, USB A tipo |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis | 4 |
| „Thunderbolt“ prievadų kiekis | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 2 |
| S/PDIF išvesties prievadas | Taip |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 6 |
| PCI Express x16 (4.x kartos) lizdai | 1 |
| PCI Express x1 (4.x kartos) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (5.x kartos) lizdai | 1 |