- Prekė sandėlyje
-
−1%
Asrock A520M-HVS AMD A520 lizdas AM4 micro ATX
Asrock A520M-HVS AMD A520 lizdas AM4 micro ATX
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 20*
d. d.
| Compatible processor series | AMD Ryzen 3000 Series |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor socket | Socket AM4 |
| Graphics card family | AMD |
| Graphics card | Radeon Vega |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Motherboard chipset | AMD A520 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Supported memory types | DDR4-SDRAM |
| Memory slots type | DIMM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Unbuffered memory | Yes |
| Number of memory slots | 2 |
| Supported memory clock speeds | 2133, 4200, 3800, 4466, 3466, 3733, 4400, 4533 MHz, 4333, 3200 MHz, 2666, 4266, 4500, 2400, 4133, 4000, 2933, 3600, 3866 |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| Depth | 201 mm |
| Width | 230 mm |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| LAN controller | Realtek RTL8111H |
| Number of COM connectors | 1 |
| USB 2.0 connectors | 2 |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Front panel audio connector | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 1 |
| Number of chassis fan connectors | 2 |
| CPU fan connector | Yes |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Drivers included | Yes |
| Cables included | SATA |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA III |
| Number of HDDs supported | 5 |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| Microphone in | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Warnings | Avoid direct contact with sensitive electronic components., Dispose of according to local electro-waste regulations., Store away from water and sources of moisture. |