- Prekė sandėlyje
-
−2%
„Western Digital Red WD™ SN700 NVMe™“ su „SANDISK“ 4 TB atmintimi
„Western Digital Red WD™ SN700 NVMe™“ su „SANDISK“ 4 TB atmintimi
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Hardware encryption | No |
| Mean time between failures (MTBF) | 1750000 h |
| SSD form factor | M.2 |
| Data transfer rate | 8 Gbit/s |
| Random write (4KB) | 520000 IOPS |
| NVMe | Yes |
| TBW rating | 5100 |
| SSD capacity | 4 TB |
| Write speed | 3100 MB/s |
| Random read (4KB) | 550000 IOPS |
| Read speed | 3400 MB/s |
| Component for | NAS |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| Power consumption (sleep) | 0.005 W |
| Current | 2.8 A |
| Storage temperature (T-T) | -55 - 85 °C |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Height | 2.38 mm |
| Width | 22 mm |
| Depth | 80 mm |
| Weight | 9.57 g |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Warnings | Protect against moisture., Do not disassemble the unit yourself., Do not expose to high temperatures. |