„Western Digital Red Plus WD120EFGX“ vidinis kietasis diskas, 12 TB, 7200 RPM, 512 MB, 3,5 colio, Serial ATA III
„Western Digital Red Plus WD120EFGX“ vidinis kietasis diskas, 12 TB, 7200 RPM, 512 MB, 3,5 colio, Serial ATA III
„Western Digital Red Plus WD120EFGX“ vidinis kietasis diskas, 12 TB, 7200 RPM, 512 MB, 3,5 colio, Serial ATA III
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 7*
d. d.
| Type | HDD |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 h |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD average transfer rate | 260 MB/s |
| Workload rate limit | 180 TB/year |
| Component for | NAS |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Start/stop cycles | 600000 |
| Interface | Serial ATA III |
| HDD capacity | 12 TB |
| HDD size | 3.5" |
| Operating voltage | 12 V |
| Power consumption (write) | 8.8 W |
| Power consumption (idle) | 6.1 W |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (read) | 8.8 W |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 65 °C |
| Height | 26.1 mm |
| Width | 101.6 mm |
| Weight | 750 g |