Vaizdo plokštė PNY NVIDIA L4 Module 24GB, PCIe 4.0 x16, LP - ATX laikiklis, mažmeninė prekyba
Vaizdo plokštė PNY NVIDIA L4 Module 24GB, PCIe 4.0 x16, LP - ATX laikiklis, mažmeninė prekyba




Vaizdo plokštė PNY NVIDIA L4 Module 24GB, PCIe 4.0 x16, LP - ATX laikiklis, mažmeninė prekyba
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 7*
d. d.
| Graphics processor | L4 |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Memory bandwidth (max) | 300 GB/s |
| Memory bus | 192 bit |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Discrete graphics card memory | 24 GB |
| Number of slots | 1 |
| Cooling type | Passive |
| Bracket height | ATX bracket |
| Additional power connector | 1x 8-pin CPU (EPS12V) |
| Power consumption (typical) | 72 W |
| Height | 68.5 mm |
| Width | 154.9 mm |
| TV tuner integrated | No |
| Dual Link DVI | No |
| Interface type | PCI Express 4.0 |
| Manufacturer | PNY |
| NVIDIA model | 900-2G183-0000-000; 900-2G183-0000-001 |
| Component for | Server/workstation |