- Prekė sandėlyje
Ubiquiti USW-AGGREGATION tinklo jungiklis Valdomas L2 1U Sidabras
Ubiquiti USW-AGGREGATION tinklo jungiklis Valdomas L2 1U Sidabras
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Certification | CE, FCC, IC |
| Form factor | 1U |
| Product colour | Silver |
| LED indicators | System |
| Rack mounting | Yes |
| Housing material | Galvanized steel |
| Power consumption (max) | 30 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power supply included | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 40 °C |
| Switch type | Managed |
| Switch layer | L2 |
| Weight | 2.65 kg |
| Height | 43.7 mm |
| Width | 442.4 mm |
| Depth | 120 mm |
| 10G support | Yes |
| Fanless | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | No |
| SFP+ module slots quantity | 8 |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Switching capacity | 160 Gbit/s |
| Forwarding rate | 119.04 Mpps |
| Throughput | 80 Gbit/s |
| Power over Ethernet (PoE) | No |