- Prekė sandėlyje
TP-LINK Archer TX10E Wi-Fi 6 AX900 tinklo adapteris
TP-LINK Archer TX10E Wi-Fi 6 AX900 tinklo adapteris
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Compliance certificates | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Antenna design | External |
| Product colour | Black |
| Antenna | Yes |
| Internal | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Height | 20.9 mm |
| Width | 120.8 mm |
| Depth | 78.5 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ax |
| Security algorithms | WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA3-Enterprise, WPA, WPA3-Personal, WPA2 |
| Wi-Fi standards | 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Modulation | DBPSK, 16-QAM, CCK, 1024-QAM, 64-QAM, DQPSK, OFDM |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Frequency range | 2.4 - 5 GHz |
| Wi-Fi | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Windows operating systems supported | Windows 10 x64, Windows 11 |