- Prekė sandėlyje





Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| NVMe | Yes |
| TBW rating | 640 |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1, Windows 10, Windows 7, Windows 11, Windows 8 |
| NVMe version | 1.4 |
| Interface | PCIe Gen4x4 |
| Read speed | 5000 MB/s |
| SSD capacity | 2 TB |
| Write speed | 4500 MB/s |
| SSD form factor | M.2 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Width | 80 mm |
| Height | 3.8 mm |
| Depth | 22 mm |
| Weight | 11 g |