SSD diskas Patriot Viper P400 Lite M.2 PCI-Ex4 NVMe 2000GB
SSD diskas Patriot Viper P400 Lite M.2 PCI-Ex4 NVMe 2000GB








SSD diskas Patriot Viper P400 Lite M.2 PCI-Ex4 NVMe 2000GB
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| TBW rating | 1200 |
| Sequential read speed (CDM) | 3500 MB/s |
| Sequential write speed (ATTO) | 2700 MB/s |
| SSD interface | PCIe Gen4 x4 |
| Component for | PC |
| NVMe | Yes |
| Sequential read speed (ATTO) | 3500 MB/s |
| Sequential write speed (CDM) | 2700 MB/s |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD capacity | 2 TB |
| Working temperature (max) | 70 °C |
| Working temperature (min) | 0 °C |
| Length | 80 mm |
| Height | 3.8 mm |
| Width | 22 mm |
| Weight | 20 g |