„Silicon Power US75“ 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe diskas
Prekės kodas:
6-SP02KGBP44US7505
„Silicon Power US75“ 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe diskas
„Silicon Power US75“ 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe diskas
Prekės kodas:
6-SP02KGBP44US7505
„Silicon Power US75“ 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe diskas
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
- Įtraukti į patikusias prekes
- Pridėta į patikusias prekes
- Pašalinta iš patikusų prekių
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| SSD form factor | M.2 |
| NVMe | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 15000000 h |
| Write speed | 6000 MB/s |
| SSD capacity | 2 TB |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Read speed | 7000 MB/s |
| Component for | PC/Laptop |
| Operating shock | 1500 G |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Depth | 80 mm |
| Width | 22 mm |
| Weight | 8 g |
| Height | 3.6 mm |
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra
!
Užklausa dėl prekių pristatymo ar užsakymų