- Prekė sandėlyje
Silicon Power P34A60 128 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
Silicon Power P34A60 128 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
Silicon Power P34A60 128 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Certification | CE, FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS, KCC |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| NVMe version | 1.3 |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8.1 |
| Component for | PC/Laptop |
| Backlight | No |
| Read speed | 2200 MB/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| SSD capacity | 128 GB |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| NVMe | Yes |
| Write speed | 1600 MB/s |
| SSD form factor | M.2 |
| Operating shock | 1500 G |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Depth | 3.5 mm |
| Weight | 8 g |
| Height | 80 mm |
| Width | 22 mm |