Silicon Power Ace A55 2,5' 4000 GB Serial ATA III
Prekės kodas:
6-SP004TBSS3A55S25
Silicon Power Ace A55 2,5' 4000 GB Serial ATA III
Silicon Power Ace A55 2,5' 4000 GB Serial ATA III
Prekės kodas:
6-SP004TBSS3A55S25
Silicon Power Ace A55 2,5' 4000 GB Serial ATA III
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
- Įtraukti į patikusias prekes
- Pridėta į patikusias prekes
- Pašalinta iš patikusų prekių
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 9 - 14*
d. d.
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Read speed | 500 MB/s |
| Component for | PC/Laptop |
| SSD capacity | 4 TB |
| Write speed | 450 MB/s |
| Interface | Serial ATA III |
| Backlight | No |
| NVMe | No |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| SSD form factor | 2.5" |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Operating voltage | 5 V |
| Vibration resistance | 20 G |
| Depth | 100 mm |
| Weight | 63 g |
| Width | 69.8 mm |
| Height | 7 mm |
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra
!
Užklausa dėl prekių pristatymo ar užsakymų