-
−4%
Silicon Power Ace A55 2,5' 2000 GB Serial ATA III 3D NAND
Silicon Power Ace A55 2,5' 2000 GB Serial ATA III 3D NAND
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 13*
d. d.
| Backlight | No |
| Memory type | 3D NAND |
| Read speed | 560 MB/s |
| Sequential write speed (ATTO) | 530 MB/s |
| Component for | PC/Laptop |
| Interface | Serial ATA III |
| Sequential read speed (CDM) | 500 MB/s |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Sequential read speed (ATTO) | 560 MB/s |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| NVMe | No |
| SSD capacity | 2 TB |
| Sequential write speed (CDM) | 450 MB/s |
| SSD form factor | 2.5" |
| Write speed | 530 MB/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Operating voltage | 5 V |
| Vibration resistance | 20 G |
| Weight | 63 g |
| Depth | 100 mm |
| Height | 7 mm |
| Width | 69.8 mm |