Silicon Power A66 išorinis kietasis diskas, 5 TB, juodas
Prekės kodas:
6-SP050TBPHD66LS3K
Silicon Power A66 išorinis kietasis diskas 5 TB juodas
Silicon Power A66 išorinis kietasis diskas, 5 TB, juodas
Prekės kodas:
6-SP050TBPHD66LS3K
Silicon Power A66 išorinis kietasis diskas 5 TB juodas
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
- Įtraukti į patikusias prekes
- Pridėta į patikusias prekes
- Pašalinta iš patikusų prekių
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Protection features | Water resistant, Shock resistant, Dust resistant |
| Plug and Play | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows XP Home x64, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows 7, Windows 10 |
| Product colour | Black |
| LED indicators | Data, Power |
| Housing material | Plastic, Rubber |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Linux operating systems supported | Kernel 2.6.31 |
| Bus powered | USB |
| Bus power | 5 V |
| Weight | 328 g |
| Height | 139.2 mm |
| Width | 96 mm |
| Depth | 24 mm |
| USB connector | USB Type-A |
| Maximum data transfer rate | 5000 Mbit/s |
| USB version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD capacity | 5 TB |
| Sustainability certificates | RoHS, WEEE, CE |
| Sustainability compliance | Yes |
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra
!
Užklausa dėl prekių pristatymo ar užsakymų