-
−5%
Vaizdo plokštė PNY NVIDIA RTX 4500 Ada Generation, 24 GB GDDR6 ECC 192 bitų, CIe 4.0 x16, dvigubas lizdas, 4x DP 1.4a, ATX - ATX laikiklis, 1x 16 kontaktų maitinimo laidas, maža dėžutė
Vaizdo plokštė PNY NVIDIA RTX 4500 Ada Generation, 24 GB GDDR6 ECC 192 bitų, CIe 4.0 x16, dvigubas lizdas, 4x DP 1.4a, ATX - ATX laikiklis, 1x 16 kontaktų maitinimo laidas, maža dėžutė
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 7*
d. d.
| Parallel processing technology support | Not supported |
| Graphics processor | 4500 Ada |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Discrete graphics card memory | 24 GB |
| Memory bus | 192 bit |
| Memory bandwidth (max) | 432 GB/s |
| Graphics card memory type | GDDR6 (ECC) |
| Cooling type | Active |
| Additional power connector | 1x CEM5 16-pin CPU |
| Form factor | Full Height |
| Number of slots | 2 |
| Bracket height | ATX bracket |
| Power consumption (typical) | 210 W |
| Height | 111.7 mm |
| Width | 266.7 mm |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| Shader model version | 6.0 |
| Dual Link DVI | No |
| OpenGL version | 4.6 |
| DirectX version | 12.0 |
| TV tuner integrated | No |
| Cables included | 16-pin power cable |
| DisplayPort version | 1.4a |
| Interface type | PCI Express 4.0 |
| DisplayPorts quantity | 4 |
| Manufacturer | PNY |
| Component for | Server/workstation |