- Prekė sandėlyje
PNY Nvidia A400 Small Box 4GB GDDR6 64 bitų - vaizdo plokštė
PNY Nvidia A400 Small Box 4GB GDDR6 64 bitų - vaizdo plokštė
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Compliance certificates | RoHS, CE |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| CUDA cores | 768 |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| CUDA | Yes |
| Number of RT cores | 6 |
| Number of NVIDIA Tensor Cores | 24 |
| Discrete graphics card memory | 4 GB |
| Memory bus | 64 bit |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Memory bandwidth (max) | 96 GB/s |
| Number of slots | 1 |
| Product colour | Black |
| Cooling type | Active |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Power consumption (max) | 50 W |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mini DisplayPorts quantity | 4 |
| DisplayPorts quantity | 4 |
| Interface type | PCI Express 4.0 |
| DisplayPort version | 1.4a |