PNY CS2230 M.2 1 TB PCI Express 3.0 3D NAND NVMe
PNY CS2230 M.2 1 TB PCI Express 3.0 3D NAND NVMe







PNY CS2230 M.2 1 TB PCI Express 3.0 3D NAND NVMe
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| SSD talpa | 1 TB |
| Komponentas skirtas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Skaitymo greitis | 3300 MB/s |
| SMART palaikymas | Taip |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| NVMe versija | 1.4 |
| Sąsaja | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Taip |
| TRIM palaikymas | Taip |
| Aparatinės įrangos šifravimas | Ne |
| Atminties tipas | 3D NAND |
| ECC | Taip |
| Visapusiška duomenų apsauga | Taip |
| Įrašymo greitis | 2600 MB/s |
| PCI Express sąsajos duomenų juostos | x4 |
| M.2 SSD dydis | 2280 (22 x 80 mm) |
| Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) | 1000000 val. |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–70 °C |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–85 °C |
| Maksimali darbinė temperatūra | 70 °C |
| Gylis | 22 mm |
| Ūgis | 4 mm |
| Plotis | 80 mm |
| Svoris | 6,6 g |