- Prekė sandėlyje
Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G





Patriot Viper PV593 M.2 PCI-E Gen5 x4 NVMe2 2TB 14G
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 8.1, Windows 11 |
| NVMe | Yes |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Random read (4KB) | 2000000 IOPS |
| SSD capacity | 2 TB |
| NVMe version | 2.0 |
| Random write (4KB) | 1650000 IOPS |
| SSD form factor | M.2 |
| TBW rating | 1400 |
| Sequential write speed (CDM) | 13000 MB/s |
| Sequential read speed (CDM) | 14000 MB/s |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Height | 3.8 mm |
| Depth | 80 mm |
| Width | 22 mm |
| Weight | 11 g |
| Warnings | Do not disassemble the unit yourself., Do not expose to high temperatures., Protect against moisture. |