Patriot Memory VXD SSD korpusas Sidabrinis M.2
Patriot Memory VXD SSD korpusas Sidabrinis M.2








Patriot Memory VXD SSD korpusas Sidabrinis M.2
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | CE/FCC/RoHS |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Produkto tipas | SSD korpusas |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Gylis | 110 mm |
| Pakuotės plotis | 74 mm |
| Pakuotės gylis | 134 mm |
| Svoris | 58,6 g |
| Plotis | 43 mm |
| Pakuotės aukštis | 43 mm |
| Pakuotės svoris | 131,7 g |
| Ūgis | 13,8 mm |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Androidas |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 10 Gb/s |
| Atsuktuvas pridedamas | Taip |
| Pridedami laidai | USB C tipo į USB A tipo, USB C tipo į USB C tipo |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Saugojimo disko dydis | M.2 |
| Maksimali saugojimo talpa | 2 TB |
| NVMe | Taip |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 1 |
| Karštasis keitimas | Taip |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | PCI Express 3.0 |
| USB jungtis | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| USB versija | 3.2 2 karta (3.1 2 karta) |
| USB prievadų kiekis | 1 |