- Prekė sandėlyje
Patriot Memory Transporter Lite 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL1TBPECB) juodas
Patriot Memory Transporter Lite 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL1TBPECB) juodas
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Housing material | Aluminium |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Depth | 107 mm |
| Width | 32.5 mm |
| Height | 9 mm |
| Weight | 39.6 g |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | No |
| USB connector | USB Type-C |
| Warnings | Avoid contact with water and moisture., Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste. |
| Write speed | 1000 MB/s |
| SSD capacity | 1 TB |
| Read speed | 1000 MB/s |