Patriot Memory P220 128GB 2,5' Serial ATA III
Patriot Memory P220 128GB 2,5' Serial ATA III




Patriot Memory P220 128GB 2,5' Serial ATA III
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sustainability certificates | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE, UKCA |
| Warranty period | 3 year(s) |
| TRIM support | Yes |
| SSD capacity | 128 GB |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Sequential write speed (CDM) | 480 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| SSD form factor | 2.5" |
| Component for | PC/Laptop |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 8.1, Windows 7, Windows 10, Windows 8 |
| Interface | Serial ATA III |
| Sequential read speed (CDM) | 550 MB/s |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Depth | 100 mm |
| Weight | 46 g |
| Height | 7 mm |
| Width | 69.6 mm |