Patriot Memory P220 2TB 2,5' Serial ATA III
Patriot Memory P220 2TB 2,5' Serial ATA III





Patriot Memory P220 2TB 2,5' Serial ATA III
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| Sustainability certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Interface | Serial ATA III |
| Random read (4KB) | 50000 IOPS |
| Sequential write speed (CDM) | 500 MB/s |
| SSD capacity | 2 TB |
| Random write (4KB) | 50000 IOPS |
| TRIM support | Yes |
| SSD form factor | 2.5" |
| Sequential read speed (CDM) | 550 MB/s |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Component for | PC/Laptop |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Height | 7 mm |
| Depth | 100 mm |
| Width | 69.9 mm |
| Weight | 46 g |
| Master (outer) case height | 195 mm |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| Master (outer) case length | 394 mm |
| Master (outer) case width | 324 mm |
| Master (outer) case net weight | 6 kg |
| Warnings | Protect against moisture., Do not disassemble the unit yourself., Do not expose to high temperatures. |