- Prekė sandėlyje
-
−2%
Patriot Memory P210 2,5' 512 GB Serial ATA III
Patriot Memory P210 2,5' 512 GB Serial ATA III
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Certification | CE/FCC |
| Windows operating systems supported | Windows 8 x64, Windows 10 Education, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows 10 Home x64, Windows 8, Windows 7 Professional x64, Windows 8.1, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Pro x64, Windows 8 Enterprise, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Home Basic x64, Windows 8 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Starter, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7, Windows 10 Home, Windows 7 Starter x64, Windows 10, Windows 10 IOT Core, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate |
| Component for | PC/Laptop |
| Write speed | 400 MB/s |
| Interface | Serial ATA III |
| SSD capacity | 512 GB |
| Read speed | 500 MB/s |
| NVMe | No |
| SSD form factor | 2.5" |
| RoHS compliance | Y |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Weight | 46 g |
| Height | 7 mm |
| Depth | 100 mm |
| Width | 69.6 mm |
| Master (outer) case net weight | 6 kg |
| Master (outer) case height | 195 mm |
| Master (outer) case width | 394 mm |
| Master (outer) case length | 342 mm |