Samsung nešiojamas SSD T7 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Pilka
Samsung nešiojamas SSD T7 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Pilka












Samsung nešiojamas SSD T7 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Pilka
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Certification | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Housing material | Aluminium |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Compliance certificates | BSMI, KC, C-TICK, UL, VCCI, CB, EAC, TÜV mark, RoHS, CE |
| Product colour | Grey |
| Hardware encryption | Yes |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| Password protection | Yes |
| Depth | 8 mm |
| Weight | 58 g |
| Width | 85 mm |
| Height | 57 mm |
| USB connector | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | No |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Warnings | Do not open the drive enclosure or attempt to repair it yourself., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment. Do not dispose of in normal waste., Avoid contact with water and moisture. |
| Read speed | 1050 MB/s |
| SSD capacity | 1 TB |
| Write speed | 1000 MB/s |
| NVMe | Yes |