- Prekė sandėlyje
Lexar NS100 2,5' 512 GB Serial ATA III
Lexar NS100 2,5' 512 GB Serial ATA III



Lexar NS100 2,5' 512 GB Serial ATA III
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| SSD form factor | 2.5" |
| SSD capacity | 512 GB |
| NVMe | No |
| Protection features | Shock resistant |
| TBW rating | 256 |
| Component for | PC/Laptop |
| Interface | Serial ATA III |
| Read speed | 550 MB/s |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Vibration resistance | 20 G |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Height | 7 mm |
| Width | 100.2 mm |
| Depth | 69.8 mm |
| Weight | 34 g |