- Prekė sandėlyje
Lexar NM620 M.2 2 TB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe
Lexar NM620 M.2 2 TB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Write speed | 3000 MB/s |
| Read speed | 3300 MB/s |
| Memory type | 3D TLC NAND |
| Component for | PC |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Sequential write speed (AS SSD) | 1300 MB/s |
| NVMe version | 1.3 |
| Protection features | Vibration proof, Shock resistant |
| SSD capacity | 2 TB |
| Target workload | Mixed Use (MU) |
| NVMe | Yes |
| TBW rating | 500 |
| SSD form factor | M.2 |
| Sequential read speed (AS SSD) | 3300 MB/s |
| Use conditions | Workstation |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Vibration resistance | 20 G |
| Operating shock | 1500 G |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Width | 22 mm |
| Height | 2.25 mm |
| Weight | 9 g |
| Depth | 80 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |