Lanberg PCE-1GB-001 tinklo plokštė Ethernet 1000 Mbit/s Vidinė
Lanberg PCE-1GB-001 tinklo plokštė Ethernet 1000 Mbit/s Vidinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Internal | Yes |
| Recommended usage | PC |
| Product colour | Green |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 80 °C |
| Weight | 38 g |
| Width | 76.3 mm |
| Height | 17 mm |
| Depth | 55.6 mm |
| Networking standards | IEEE 802.3x |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Server operating systems supported | Windows Server 2003 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Connectivity technology | Wired |
| Warnings | Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged., Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste., The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin. |