„Kingston Technology KC3000 M.2 1024 GB PCI Express 4.0 3D TLC NVMe“ diskas
„Kingston Technology KC3000 M.2 1024 GB PCI Express 4.0 3D TLC NVMe“ diskas


„Kingston Technology KC3000 M.2 1024 GB PCI Express 4.0 3D TLC NVMe“ diskas
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 4 - 8*
d. d.
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD capacity | 512 GB |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Random read (4KB) | 450000 IOPS |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory type | 3D TLC |
| NVMe | Yes |
| TBW rating | 400 |
| Component for | PC/Laptop |
| Mean time between failures (MTBF) | 1800000 h |
| Read speed | 7000 MB/s |
| Random write (4KB) | 900000 IOPS |
| Write speed | 3900 MB/s |
| Controller type | Phison E18 |
| Power consumption (idle) | 0.005 W |
| Power consumption (read) | 2.7 W |
| Power consumption (average) | 0.34 W |
| Power consumption (write) | 4.1 W |
| Weight | 7 g |
| Width | 80 mm |
| Depth | 22 mm |
| Height | 2.21 mm |
| Cooling type | Heatsink |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |