- Prekė sandėlyje
„Kingston Technology 2000G NV3 M.2 2230 NVMe SSD“ diskas
„Kingston Technology 2000G NV3 M.2 2230 NVMe SSD“ diskas
Garantija
60 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Read speed | 6000 MB/s |
| SSD form factor | M.2 |
| Mean time between failures (MTBF) | 200000 h |
| PCI Express interface data lanes | x4 |
| Memory type | 3D NAND |
| Write speed | 5000 MB/s |
| NVMe | Yes |
| SSD capacity | 2 TB |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| TBW rating | 640 |
| M.2 SSD size | 2230 (22 x 30 mm) |
| Component for | Notebook/Game console |
| Non-operating vibration | 20 G |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Depth | 22 mm |
| Height | 2.3 mm |
| Width | 30 mm |
| Weight | 2.8 g |
| Master (outer) case gross weight | 389.82 g |
| Master (outer) case length | 171.4 mm |
| Products per master (outer) case | 25 pc(s) |
| Master (outer) case width | 120.7 mm |
| Master (outer) case height | 114.3 mm |