- Prekė sandėlyje
„Goodram PX700 SSD“ SSDPR-PX700-04T-80 vidinis SSD diskas 4 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
„Goodram PX700 SSD“ SSDPR-PX700-04T-80 vidinis SSD diskas 4 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND




„Goodram PX700 SSD“ SSDPR-PX700-04T-80 vidinis SSD diskas 4 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D NAND
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| TBW rating | 2400 |
| Write speed | 6500 MB/s |
| Component for | PC/Laptop |
| Read speed | 7400 MB/s |
| Hot-Plug support | No |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory type | 3D NAND |
| TRIM support | Yes |
| External DDR cache | Yes |
| SSD capacity | 4 TB |
| NVMe | Yes |
| External DDR cache quantity | 40 MB |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe version | 1.4 |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Non-operating shock | 1500 G |
| Maximum non-operating altitude | 0.5 m |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Depth | 22 mm |
| Width | 80 mm |
| Height | 2.65 mm |