-
−1%
CUDY WU6500 tinklo plokštė
CUDY WU6500 tinklo plokštė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Atitikties sertifikatai | Federalinė ryšių komisija (FCC), CE |
| MIMO | Taip |
| LED indikatoriai | Sistema |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Antenų kiekis | 2 |
| Antena | Taip |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–70 °C |
| Svoris | 25,2 g |
| Plotis | 29,9 mm |
| Ūgis | 88,8 mm |
| Gylis | 13,2 mm |
| Saugumo algoritmai | WPA2 WPA WPA3 |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz) | 2882 Mb/s |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (6 GHz) | 2882 Mb/s |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ diapazonas | Trijų dažnių juosta (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 GHz) | 688 Mb/s |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Greitas diegimo vadovas | Taip |