- Prekė sandėlyje
Cudy WE3000S tinklo plokštė Vidinė WLAN / Bluetooth 2400 Mbit/s
Cudy WE3000S tinklo plokštė Vidinė WLAN / Bluetooth 2400 Mbit/s
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Component for | PC |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Antenna | Yes |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Internal | Yes |
| Antenna design | External |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 80 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Width | 65 mm |
| Depth | 44.5 mm |
| Height | 1.6 mm |
| Wi-Fi band | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Bluetooth | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| LAN controller | Intel AX210 |
| Wi-Fi standards | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Maximum data transfer rate | 2400 Mbit/s |
| WLAN data transfer rates supported | 2402, 574 |
| Security algorithms | WPA3 |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Spread spectrum method | OFDMA |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Bluetooth header cable | Yes |
| Resource CD | Yes |
| Mounting brackets included | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Host interface | PCI Express |
| Connectivity technology | Wireless |
| PCI Card form factor | Full-height (low-profile) |
| Interface | WLAN / Bluetooth |
| Bracket height | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Warnings | The product contains electronic components and should not be disposed of in the regular rubbish bin., Avoid contact with liquids. If spilled, the product may be damaged., Please observe local regulations regarding the disposal of electronic waste. |