- Prekė sandėlyje
Biostar GeForce GT730 NVIDIA GeForce GT 730 4 GB GDDR3
Biostar GeForce GT730 NVIDIA GeForce GT 730 4 GB GDDR3
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Compliance certificates | RoHS |
| Processor frequency | 700 MHz |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Graphics processor | GeForce GT 730 |
| Maximum resolution | 2560 x 1600 pixels |
| CUDA | Yes |
| Parallel processing technology support | Not supported |
| FireStream | No |
| Memory clock speed | 1333 MHz |
| Discrete graphics card memory | 4 GB |
| Graphics card memory type | GDDR3 |
| Memory bus | 128 bit |
| Number of fans | 1 fan(s) |
| Cooling type | Active |
| Number of slots | 1 |
| Height | 121 mm |
| Length | 169 mm |
| Depth | 21 mm |
| PhysX | Yes |
| DirectX version | 12.0 |
| TV tuner integrated | No |
| Drivers included | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| DVI-D ports quantity | 1 |
| Interface type | PCI Express x16 2.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |