Noctua NOC-NF-A4X10-FLX kompiuterio aušinimo komponentas Kompiuterio korpusas Ventiliatorius 4 cm Smėlio spalvos, Ruda 1 vnt.
Noctua NOC-NF-A4X10-FLX kompiuterio aušinimo komponentas Kompiuterio korpusas Ventiliatorius 4 cm Smėlio spalvos, Ruda 1 vnt.







Noctua NOC-NF-A4X10-FLX kompiuterio aušinimo komponentas Kompiuterio korpusas Ventiliatorius 4 cm Smėlio spalvos, Ruda 1 vnt.
Garantija
72 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Bronze, Beige |
| Maximum current | 0.05 A |
| Voltage | 12 V |
| Height | 10 mm |
| Depth | 40 mm |
| Width | 40 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotational speed (max) | 4500 RPM |
| Airflow | 8.2 m³/h |
| Suitable for | Computer case |
| Type | Fan |
| Fan diameter | 4 cm |