- Prekė sandėlyje
-
−9%
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Didžiuodamasis lyderiu žaidimų inovacijų srityje, „Titan 18 HX AI“ pasiekė naujas aukštumas, peržengdamas našumo ribas savo aukščiausios klasės, visa apimančiomis funkcijomis. Pažangi aušinimo sistema užtikrina neprilygstamą galią ir sklandų veikimą net atliekant sudėtingiausias užduotis. Šis flagmanas, pagamintas iš tvirto, bet lengvo magnio ir aliuminio lydinio korpuso, suderina patvarumą ir nešiojamumą, todėl yra geriausias pasirinkimas žaidėjams ir kūrėjams, siekiantiems tobulumo.
Darbalaukio lygio našumas ir efektyvumas
Intel® Core™ Ultra 9 procesorius 285HX
Atrakindamas naują našumo lygį su visiškai nauja P ir E branduolių architektūra, užtikrinančia geresnį našumą vienam vatui, „Intel® Core™ Ultra 9“ procesorius 285HX yra čia, kad nešiojamieji žaidimų kompiuteriai būtų vėsesni, tylesni ir užtikrintų elitinio lygio našumą.
„GeForce RTX 50“ serijos nešiojamieji kompiuteriai
Žaidimo keitėjas
„NVIDIA Blackwell“ maitinamos „GeForce RTX™ 50“ serijos nešiojamųjų kompiuterių grafikos plokštės suteikia žaidėjams ir kūrėjams revoliucines galimybes. Turėdama milžinišką dirbtinio intelekto galią, „RTX 50“ serija suteikia naujų potyrių ir aukšto lygio grafikos tikslumą. Padidinkite našumą naudodami „NVIDIA DLSS 4“, generuokite vaizdus precedento neturinčiu greičiu ir išlaisvinkite savo kūrybiškumą naudodami „NVIDIA Studio“. Visa tai ploniausiuose ir ilgiausiai veikiančiuose RTX nešiojamuosiuose kompiuteriuose, optimizuotuose „Max-Q“.
Išskirtinis greitis. Prabangūs vaizdai.
DLSS 4, pasitelkdamas dirbtinio intelekto galią, žymiai padidina našumą ir pagerina vaizdo kokybę populiariausiuose žaidimuose.
Žaidimą laimintis reagavimas
„NVIDIA Reflex 2“ su „Frame Warp“ technologija užtikrina maksimalų reagavimą, pagerindama taikinio aptikimą, reakcijos laiką ir taikymo tikslumą.
Tikra grafika
Patirkite kinematografinės kokybės vaizdus precedento neturinčiu greičiu, naudodami visišką spindulių sekimą ir novatoriškas neuroninio atvaizdavimo technologijas.
MSI OverBoost Ultra technologija
Kai dideliam darbo krūviui reikia visų procesoriaus ir vaizdo plokštės išteklių, „MSI OverBoost Ultra“ technologija išlaisvina maksimalų bendrą našumą, užtikrindama bendrą 270 W galią.
Neprilygstamas našumas, puikus aušinimas
Pasitelkdami novatorišką „Vapor Chamber“ aušintuvą ir MSI meistriškumą optimizuojant temperatūrą bei našumą, mes žengiame našumo etapus kaip niekad anksčiau.
3D AUŠINIMO STOVAI
Pakelia nešiojamąjį kompiuterį, palengvindamas oro cirkuliaciją per patį stovą ir pagerindamas vėdinimą, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas.
Neprilygstamas išplėtimas ir
Žaibiškas greitis
Palaikydamas iki 4 SSD diskų, žaibišką perdavimo greitį ir iki DDR5–6400 MHz atmintį, „Titan 18 HX AI“ siūlo neprilygstamą saugojimo lankstumą ir itin didelį duomenų / atminties greitį. Patirkite sklandų išplėtimą ir maksimalų efektyvumą visiems savo saugojimo, žaidimų ir daugiaprogramio veikimo poreikiams.
Dabar dar išmanesnis
Išmanesnis produktyvumas su „Copilot“ ir „MSI AI Engine“, užtikrinančiais sklandų kelių užduočių atlikimą vienu metu. Šie pažangūs DI įrankiai prisitaiko prie jūsų poreikių, optimizuoja našumą ir be vargo supaprastina darbo eigą.
„Thunderbolt™ 5“ technologija
Duomenų perdavimo ir ryšio sprendimų avangardas jau pasiekiamas. Mėgaukitės iki 120 Gbps perdavimo pralaidumu su „Thunderbolt™ Bandwidth Boost“ ir tuo pačiu leisdami prisijungti prie daugiau monitorių su didesne nei bet kada anksčiau skiriamąja geba ir atnaujinimo dažniais.
18 colių 4K mini LED 120 Hz ekranas
Mėgaukitės neprilygstamu realizmu su itin didele „Mini LED 4K“ ekrano raiška, nesvarbu, ar esate viduje, lauke ar tiesioginiuose saulės spinduliuose. Mėgaukitės išskirtiniu „DisplayHDR 1000“ našumu ir ryškia spalvų gama. Pakelkite savo žaidimų patirtį į aukštesnį lygį su greitu 120 Hz atnaujinimo dažniu. Pasinerkite į tikrąją žaidimų esmę.
„Wi-Fi 7“ paruoštas
„Wi-Fi 7“ siūlo kelių gigabitų našumą, pasiekdamas maksimalų 5,8 Gbps greitį 5 ir 6 GHz jungtyse. Turėdamas 320 MHz kanalų pralaidumą, jis užtikrina didelį pralaidumo padidėjimą. Mėgaukitės itin mažu 2 ms delsos laiku ir be virpesių keliose jungtyse. 6 GHz spektras suteikia papildomos talpos geresniam našumui.
Darbalaukio lygio IO prievadas
„Titan 18 HX AI“ aprūpintas daugybe įvesties / išvesties prievadų, užtikrinančių stalinio kompiuterio lygio ryšį sklandžiam duomenų perdavimui ir universaliai vaizdo išvesčiai. Tai užtikrina maksimalų įrenginio lankstumą naudojant nešiojamąjį kompiuterį.
ATRASKITE KITĄ MĖGSTAMIAUSIĄ ŽAIDIMĄ
Mėgaukitės šimtais aukštos kokybės kompiuterinių žaidimų su savo naujais MSI įrenginiais ir vieno mėnesio „Xbox Game Pass“ prenumerata, įskaitant „EA Play“. Nuolat pridedama naujų žaidimų, todėl visada yra kažkas naujo, ką galite žaisti. Aktyvuokite „Xbox Game Pass“ per įsigytą MSI nešiojamąjį kompiuterį per „Microsoft Store“ programėlę.
| Santrauka | MSI Titan 18 HX AI A2XWJG-492NL. Produkto tipas: Nešiojamas kompiuteris, Forma: Atverčiamas. Procesoriaus šeima: Intel Core Ultra 9, Procesoriaus modelis: 285HX. Ekrano įstrižainė: 45,7 cm (18"), HD tipas: UHD+, Ekrano raiška: 3840 x 2400 pikselių. Vidinė atmintis: 64 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5-SDRAM. Bendra talpa: 6 TB, Laikmena: SSD. Integruotos grafikos plokštės modelis: Intel Graphics, Diskrečios grafikos plokštės modelis: NVIDIA GeForce RTX 5090. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Pro. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Laptop/Titan-18-HX-AI-A2XWX/Apžvalga |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,115 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,475 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,375 |
| Efektyvūs branduoliai | 16 |
| Efektyvus bazinis dažnis | 2,1 GHz |
| Efektyvus branduolio maksimalus turbo dažnis | 4,6 GHz |
| Maksimali turbo galia | 160 W |
| Našumo branduoliai | 8 |
| Našumo branduolio bazinis dažnis | 2,8 GHz |
| Našumo branduolio maksimalus turbo dažnis | 5,5 GHz |
| Procesoriaus bazinė galia | 55 W |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 5,5 GHz |
| Procesoriaus talpykla | 36 MB |
| Procesoriaus branduoliai | 24 |
| Procesorių šeima | Intel Core Ultra 9 |
| Procesoriaus generavimas | „Intel Core Ultra“ (2 serija) |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus modelis | 285HX |
| Procesoriaus gijos | 24 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gama | 100 % |
| Ekrano ryškumas | 1000 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 18 colių |
| Ekrano raiška | 3840 x 2400 pikselių |
| HD tipo | UHD+ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | Mini LED |
| RGB spalvų erdvė | DCI-P3 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Spalvos pavadinimas | Juoda šerdis |
| Formos faktorius | Moliuskas |
| Korpuso medžiaga | Metalas, plastikas |
| Originalus prekės ženklas | MSI |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| NPU palaikomos dirbtinio intelekto programinės įrangos sistemos | „DirectML“ / „ONNX RT“ / „OpenVINO“ / „WebNN“ / „Windows“ mašininis mokymasis |
| GPU našumas iki | 8 TOP'ai |
| Neuroninis procesorius (NPU) | „Intel“ dirbtinio intelekto pastiprinimas |
| NPU našumas iki | 13 TOP'ų |
| Retumo palaikymas | Taip |
| Bendras procesoriaus našumas iki | 36 TOP |
| „Windows Studio“ efektų palaikymas | Taip |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 96 GB |
| Atminties takto dažnis | 6400 MHz |
| Atminties išdėstymas (lizdų skaičius x dydis) | 2 x 32 GB |
| Atminties lizdai | 2 SO-DIMM atminties moduliai |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| NVMe | Taip |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| SSD sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Bendra SSD diskų talpa | 4000 GB |
| Bendra saugojimo talpa | 6000 GB |
| Diskrečiojo GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskretinė grafikos plokštė | Taip |
| Diskrečioji grafikos plokštės atmintis | 24 GB |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Diskrečioji grafinė atmintis | GDDR7 |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | „Intel®“ grafika |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel®“ grafika |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 4 |
| Garsiakalbio galia | 2 W |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinė kamera HD tipo | „Full HD“ |
| Priekinės kameros raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) kamera | Taip |
| Privatumo kamera | Taip |
| Privatumo tipas | Privatumo užsklanda |
| Vaizdo įrašymo greitis | 30 kadrų per sekundę |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 2500 Mb/s |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| WLAN valdiklio modelis | Puikus „Wi-Fi 7 1750x“ |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „Intel® Thunderbolt 5“ | Taip |
| „Thunderbolt 5“ prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipo prievadų kiekis | 3 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | Intel HM870 |
| Antrojo piloto raktas | Taip |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Klaviatūros foninio apšvietimo spalva | RGB |
| Klaviatūros foninio apšvietimo zona | RGB kiekvienam klavišui |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Komplektinė programinė įranga | „True Color“, „Nahimic 3“, „MSI App Player“, „MSI Center“, „Steelseries GG“, diskretus grafikos režimas, „MSI AI Engine“, dirbtinio intelekto triukšmo slopinimo programa |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Pro“ |
| Baterijos talpa | 99,9 Wh |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 400 W |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Patikimos platformos modulio (TPM) versija | 2.0 |
| Gylis | 307,5 mm |
| Aukštis (priekis) | 24 mm |
| Aukštis (gale) | 32,05 mm |
| Svoris | 3600 g |
| Plotis | 404 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,02048/0,020976 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 7,5 kg |