Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Sustiprinkite savo kūrybinę zoną
14 colių mobili darbo stotelė su 4 pusių „InfinityEdge“ ekranu, iki 13 kartos „Intel® Core™ i9“ procesoriumi ir profesionalia „NVIDIA“ grafika.
Tikroji konfigūracija gali skirtis nuo iliustracijos
Produkto anglies pėdsakas (PCF)
1. „Dell“ apskaičiuoja produkto anglies pėdsaką naudodama vieną iš dviejų metodų, priklausomai nuo produkto: „Dell“ PCF skaičiuoklę („GaBi“ XXX, YYYY versija) arba produkto atributų poveikio algoritmą (PAIA, XXX, YYYY). Naudota metodika nurodyta stulpelyje „Naudotos PCF priemonės versija“.
2. PAIA (Produkto atributų poveikio algoritmas) yra supaprastinta gyvavimo ciklo analizės (LCA) priemonė, sukurta MIT Medžiagų sistemų laboratorijos. PAIA įvertina produkto anglies pėdsaką naudodama ribotus produkto sistemos atributus, tokius kaip komponento matmenys, ekrano dydis, sistemos svoris ir metinės energijos sąnaudos.
3. Atkreipkite dėmesį, kad šioje ataskaitoje pateiktas išmetamųjų teršalų kiekio įvertis apskaičiuotas naudojant vidutinę vertę kartu su to produkto modelio standartiniu nuokrypiu.
4. Naudojant numatytuosius įvesties duomenis (t. y. ne pirminius duomenis) ir prielaidas dėl naudojimo vietos bei kitų laukų, gali atsirasti standartinis nuokrypis, į kurį reikia atsižvelgti atliekant skaičiavimus. Daugiau informacijos rasite PCF puslapiuose svetainėje Dell.com.
5. Taikant PAIA PCF metodiką, transportavimas iš surinkimo vietos klientui apima išmetamųjų teršalų kiekį, susidarantį gabenant gatavus arba pusgaminius „Dell“ gaminius oru, jūra ir sausuma tarp „Dell“ įrenginių ir tarp „Dell“ įrenginių klientams.
6. „Dell“ PCF skaičiuoklėje ir metodologijoje, transportavimo etape, numatytosios pristatymo prielaidos yra tokios, kad 90 % gabenimo vyksta jūra ir 10 % oru. Gabenimo sunkvežimiais atstumai ne taip prisideda prie PCF poveikio, palyginti su įtakingesniais jūros ar oro atstumų būdais.
7. Atkreipkite dėmesį, kad PAIA naudoja „ecoinvent“ duomenų bazę (https://ecoinvent.org/the-ecoinvent-database/), kai skaičiavimams nėra prieinamų pirminių duomenų.
8. Klientų ir komercinių galutinių vartotojų skaičiavimo gaminių skaičiavimams buvo taikomos minimalios konfigūracijos. Serverių ir saugyklų gaminių skaičiavimams buvo naudojamos tipinės konfigūracijos arba „ENERGY STAR“ (https://www.energystar.gov/products) konfigūracijos.
9. Naudojimo etapo išmetamųjų teršalų kiekis buvo apskaičiuotas remiantis naudojimo vieta kaip „Europa“, t. y. naudojimo etapo išmetamųjų teršalų kiekis nėra būdingas konkrečiai šaliai / vietai. „Dell“ PCF skaičiuoklė taip pat įvertina naudojimo etapo išmetamųjų teršalų kiekį JAV ir Kinijoje, kurį galite rasti PCF PDF dokumentuose svetainėje Dell.com.
10. Ataskaitoje pateikiamas bendras išmetamųjų teršalų kiekis, suskirstytas pagal 4 gyvavimo ciklo etapus: gamybą, transportavimą, naudojimą ir gyvavimo ciklo pabaigą, siekiant suprasti kiekvieno etapo poveikį.
11. „Dell“ PCF skaičiuoklės naudojimo trukmės prielaida gaminių šeimos lygmeniu yra tokia: staliniams kompiuteriams, nešiojamiesiems kompiuteriams – 5 metai, monitoriams – 6 metai ir serveriams / saugykloms – 4 metai.
12. Bendras monitorių svoris reiškia tipinės gaminio konfigūracijos svorį, įskaitant visus laidus ir maitinimo laidą.
* Tušti laukeliai reiškia, kad atitinkamos metrikos neapskaičiavome arba šiuo metu konkretaus produkto duomenys nepasiekiami.
| Santrauka | DELL Precision 5480. Produkto tipas: Mobilioji darbo stotis, Forma: Atverčiamas. Procesoriaus šeima: Intel® Core™ i7, Procesoriaus modelis: i7-13700H. Ekrano įstrižainė: 35,6 cm (14"), HD tipas: „Full HD+“, Ekrano raiška: 1920 x 1200 pikselių. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR5-SDRAM. Bendra talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruotos grafikos plokštės modelis: Intel Iris Xe Graphics, Diskrečios grafikos plokštės modelis: NVIDIA RTX A1000. Numatyta operacinė sistema: „Windows 11 Pro“. Produkto spalva: Pilka |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dell.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,34 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,413 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,11 |
| Konfigūruojamas TDP sumažinimas | 35 W |
| Efektyvūs branduoliai | 8 |
| Efektyvus branduolio maksimalus turbo dažnis | 3,7 GHz |
| Maksimali turbo galia | 115 W |
| Našumo branduoliai | 6 |
| Našumo branduolio maksimalus turbo dažnis | 5 GHz |
| Procesoriaus bazinė galia | 45 W |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 5 GHz |
| Procesoriaus talpykla | 24 MB |
| Procesoriaus talpyklos tipas | Išmanioji talpykla |
| Procesoriaus branduoliai | 14 |
| Procesorių šeima | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus generavimas | 13-os kartos „Intel® Core™ i7“ |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus modelis | i7-13700H |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gama | 100 % |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 14 colių |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 pikselių |
| Ekrano atsako kilimas/kritimas | 35 ms |
| HD tipo | „Full HD+“ |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | Vakarų Virdžinijos valstija |
| Pikselių tankis | 161 pikselių colyje |
| Pikselių žingsnis | 0,1578 x 0,1578 mm |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Formos faktorius | Moliuskas |
| Tinkamumas „Intel® vPro™“ platformai | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Produkto tipas | Mobili darbo vieta |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties takto dažnis | 6000 MHz |
| Atminties formos koeficientas | Borto |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| NVMe | Taip |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| SSD talpa | 512 GB |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| SSD sąsaja | PCI Express 4.0 |
| SSD našumo klasė | 40 |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Bendra SSD diskų talpa | 512 GB |
| Bendra saugojimo talpa | 512 GB |
| Diskrečiojo GPU gamintojas | NVIDIA |
| Diskrečioji grafikos plokštė | Taip |
| Diskrečioji grafikos plokštės atmintis | 4 GB |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | NVIDIA RTX A1000 |
| Diskrečioji grafinė atmintis | GDDR6 |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel Iris Xe“ grafika |
| Garso lustas | Realtek ALC711-VD |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 4 |
| Mikrofonų skaičius | 2 |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinė kamera HD tipo | HD |
| Priekinės kameros raiška | 1280 x 720 pikselių |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 0,92 megapikselio |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) kamera | Taip |
| Vaizdo įrašymo greitis | 30 kadrų per sekundę |
| Antenos tipas | 2x2 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN | Ne |
| MIMO | Taip |
| MIMO tipas | Kelių vartotojų MIMO |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ duomenų perdavimo sparta (maks.) | 2400 Mb/s |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / „Wi-Fi 4“ (802.11n) / „Wi-Fi 5“ (802.11ac) / „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| WLAN valdiklio gamintojas | Intel |
| WLAN valdiklio modelis | „Intel Wi-Fi 6E AX211“ |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| „Intel® Thunderbolt 4“ | Taip |
| „Thunderbolt 4“ prievadų kiekis | 4 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Akselerometras | Taip |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| Holo jutiklis | Taip |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Pro“ |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| Baterijos talpa | 72 Wh |
| Baterijos įkrovimo laikas | 3 val. |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Baterijos įtampa | 15,4 V |
| Baterijos svoris | 285 g |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 4 |
| Kintamosios srovės adapterio dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės adapterio įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 130 W |
| USB įkrovimo srovė | 6,5 A |
| USB įkrovimo įtampa | 20/5 V |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Pleištas |
| Išmaniųjų kortelių skaitytuvas | Taip |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Patikimos platformos modulio (TPM) versija | 2.0 |
| Neveikiantis aukštis | -15,2–10668 m |
| Neoperacinis šokas | 160 gramų |
| Neveikianti vibracija | 1,3 G |
| Eksploatavimo aukštis | -15,2–3048 m |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–90 % |
| Veikimo šokas | 110 gramų |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–35 °C |
| Darbinė vibracija | 0,66 G |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 0–95 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -40–65 °C |
| Tvarumo sertifikatai | ENERGY STAR / EPEAT auksinis sertifikatas |
| Gylis | 210,35 mm |
| Aukštis (priekis) | 7,49 mm |
| Aukštis (gale) | 11,09 mm |
| Svoris | 1480 g |
| Plotis | 310,6 mm |
| Anglies dioksido išmetimas gyvavimo ciklo pabaigoje (kg CO2e) | 2 |
| Anglies dioksido išmetimas, energijos suvartojimas (kg CO2e) | 41 |
| Anglies dioksido išmetimas, logistika (kg CO2e) | 13 |
| Anglies dioksido išmetimas, gamyba (kg CO2e) | 334 |
| PAIA versija | 1.3.2 |
| Bendras anglies dioksido išmetimas, standartinis nuokrypis (kg CO2e) | 84 |
| Bendras anglies dioksido išmetimas be naudojimo etapo (kg CO2e) | 349 |
| Bendras anglies pėdsakas (kg CO2e) | 390 |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| NB Pavardė | Tikslumas |
| Modelio pavadinimas | 5480 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01545/0,01571 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 3,5 kg |