Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Elegancija ir funkcionalumas
„Swift 14 AI“ ir „Swift 16 AI“ yra „Acer“ dizaino filosofijos įrodymas. Šie nešiojamieji kompiuteriai, sukurti tiksliai ir kruopščiai, yra tokie pat gražūs, kaip ir galingi. Dėl elegantiškos ir lengvos formos jie puikiai tinka nuolat keliaujančiam gyvenimo būdui.
Ryškūs vaizdai, įtraukiantys potyriai
Pasiruoškite būti sužavėti. „Swift 14 AI“ ir „Swift 16 AI“ turi didelės raiškos ekranus, kurie perteikia stulbinančius vaizdus su išskirtiniu aiškumu. Nesvarbu, ar redaguojate nuotraukas, transliuojate vaizdo įrašus, ar tiesiog naršote internete, kiekvienas vaizdas atgyja ryškiai ir detaliai.
Tai įmanoma jūsų „Intel“ dirbtinio intelekto kompiuteryje
Produktyviau. Kūrybiškiau. Ilgesnis baterijos veikimo laikas. „Swift 14 AI“ ir „Swift 16 AI“ veikia su naujausiais „Intel® Core™ Ultra“ procesoriais (2 serija), kurie užtikrina greitį ir reagavimą, reikalingą bet kokiai užduočiai atlikti, naudojant kelias dienas veikiančią bateriją. Nuo sudėtingų kūrybinių projektų iki sklandaus kelių užduočių atlikimo vienu metu – patirkite našumą, kuris neatsilieka nuo jūsų ambicijų.
Jūsų asmeninis produktyvumo partneris
Šie „Copilot+“ kompiuteriai siūlo daugiau nei tik įmantrią programinę įrangą; jie yra jūsų darbo eigos pratęsimas. Jie numato jūsų įpročius, atsižvelgia į jūsų poreikius ir teikia išmanius pasiūlymus, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu.
Intelektas, kuris sustiprina jūsų potencialą
„Acer“ dirbtinis intelektas – tai ne tik automatizavimas, bet ir jūsų galimybių gerinimas. Patirkite dirbtinio intelekto galią, nes jis sklandžiai integruojasi į jūsų kasdienes užduotis, teikdamas išmanias įžvalgas ir suasmenintas rekomendacijas.
Supaprastinkite savo nustatymus
„AcerSense™“ – universalus įrankis, pasiekiamas vienu mygtuko paspaudimu. Jis leidžia pasiekti visas įrenginio dirbtinio intelekto funkcijas vienoje vietoje. Sklandesnei ir patogesnei dirbtinio intelekto naudojimo patirčiai.
Sklandesni vaizdo skambučiai
Atrodykite ir skambėkite geriausiai su „PurifiedView™ 2.0“ ir „PurifiedVoice™ 2.0“. Optimizuokite vaizdo skambučių patirtį naudodami automatinį kadravimą, itin ryškią raišką ir portreto patobulinimą, o dirbtinio intelekto triukšmo slopinimas ir trijų mikrofonų sistema užtikrina krištolo skaidrumo garsą.
Be debesijos, vietinis dirbtinis intelektas
„Acer Assist™“ yra asmeninis dirbtinio intelekto pagalbininkas, veikiantis tik jūsų įrenginyje. Jis įvertina jūsų vietinius failus ir padeda rasti sunkiai randamus dokumentus ar konkretų tekstą – visa tai nesiunčiant duomenų į debesį.
Personalizuotas darbalaukio menas
Paverskite savo darbalaukį kasdieniu šedevru, kuris įkvepia ir džiugina. „Acer VisionArt™“ kuria stulbinančius, suasmenintus dirbtinio intelekto sugeneruotus fonus pagal jūsų vietą ir temą, sukurdamas aukštos kokybės tapetus, kurie pasakoja jūsų istoriją.
Linksmas kūrimas
Akimirksniu pašalinkite fonus iš vaizdų naudodami „Acer LiveArt™ 2.0“. Redaguokite ir kurkite dirbtinio intelekto lipdukus, kuriuos galite įklijuoti bet kur, o padarius ekrano kopiją arba atidarius vaizdą, intuityviai iššoks meniu ekranas, kad padėtų.
Intuityvus buvimo aptikimas
„Acer User Sensing™ 2.0“ aptinka, kada pasitraukiate, automatiškai pritemdo ekraną, kad būtų užtikrintas privatumas ir taupoma akumuliatoriaus energija, ir pažadina, kai grįžtate. Vos vienu žvilgsniu galite sklandžiai perjungti langus tarp ekranų, kad pagerintumėte savo daugiaprogramio veikimo patirtį.
Jūsų duomenys ir privatumas apsaugoti
Būkite ramūs žinodami, kad jūsų asmeniniai duomenys lieka apsaugoti net ir tada, kai jūsų įrenginys pažeidžiamas, naudojant aparatinės įrangos lygio „Secured-Core PC“ (3 lygio) apsaugą ir „Intel“ aparatinės įrangos pagrindu veikiančias saugos funkcijas.
Įrenginyje esančios dirbtinio intelekto užduotys
Užuot siunčiant jautrius duomenis apdorojimui į debesį, integruotas NPU gali suteikti „Swift 14 AI“ ir „Swift 16 AI“ galimybę atlikti kai kurias DI užduotis lokaliai, taip padidinant privatumą.
Paprastas prisijungimas. Patikimas saugumas.
Biometrinės saugumo funkcijos su „Windows Hello“ leidžia prisijungti naudojant veido atpažinimo arba pirštų atspaudų jutiklį, todėl tik jūs galite pasiekti savo įrenginį.
Ilsėkis ramiai
Vienas internetinės kameros privatumo užrakto spustelėjimas reiškia, kad visos jūsų asmeninės akimirkos yra apsaugotos ir skaitmeniniu būdu užblokuotos.
Apsauga nuo grėsmių
Turėdami nemokamą prieigą prie „McAfee+ Premium“ ir „McAfee Smart AI™“, gausite galingas saugumo funkcijas, tokias kaip dirbtinio intelekto pagrįstas grėsmių aptikimas, apsauga nuo tekstinių sukčiavimo pranešimų ir giluminio klastojimo aptikimas, kurios padės lengvai atskirti tikrą ir netikrą turinį.
Palaikykite ryšį bet kur
Visas pasaulis – jūsų žaidimų aikštelė. Su žaibišku „Wi-Fi 7“ ir „Bluetooth 5.4“, „Swift 14 AI“ ir „Swift 16 AI“ leis jums palaikyti ryšį, kad ir kur eitumėte. Mėgaukitės sklandžiu transliavimu, vaizdo skambučiais be delsos ir lengvu failų perdavimu be jokių trikdžių.
Išplėskite savo galimybes
Prisijunkite, kurkite ir bendradarbiaukite. „Swift 14 AI“ ir „Swift 16 AI“ užtikrina sklandų ryšį su universaliais prievadais, 1440p internetine kamera ir patobulintu garsu, užtikrindami sklandų bendravimą ir produktyvumą su visais savo įrenginiais.
Grožis kiekvienoje detalėje
„Swift 14 AI“ ir „Swift 16 AI“ yra dizaino ir inžinerijos šedevras. Apsilankykite galerijoje ir pamatykite kruopštų meistriškumą, kuris įdedamas į kiekvieną įrenginį.
| Santrauka | Acer Swift 14 AI SF14-51-78TU. Gaminio tipas: Nešiojamas kompiuteris, Forma: Atverčiamas. Procesoriaus šeima: Intel Core Ultra 7, Procesoriaus modelis: 256V. Ekrano įstrižainė: 35,6 cm (14"), HD tipas: 2.8K, Ekrano raiška: 2880 x 1800 pikselių. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR5-SDRAM. Bendra talpa: 1 TB, Laikmena: SSD. Integruotos grafikos plokštės modelis: Intel Arc Graphics 140V. Numatyta operacinė sistema: Windows 11 Home. Produkto spalva: Mėlyna. Svoris: 1,28 kg |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.acer.com/us-en/laptops/swift/swift-14-16-ai |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,291 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,455 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,061 |
| Mažo galingumo efektyvus bazinis dažnis | 2200 MHz |
| Mažos galios efektyvus branduolio maksimalus turbo dažnis | 3,7 GHz |
| Mažos energijos sąnaudos efektyvūs branduoliai | 4 |
| Maksimali turbo galia | 37 W |
| Našumo branduoliai | 4 |
| Našumo branduolio bazinis dažnis | 2,2 GHz |
| Našumo branduolio maksimalus turbo dažnis | 4,8 GHz |
| Procesoriaus bazinė galia | 17 W |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 4,8 GHz |
| Procesoriaus talpykla | 12 MB |
| Procesoriaus talpyklos tipas | Išmanioji talpykla |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorių šeima | Intel Core Ultra 7 |
| Procesoriaus generavimas | „Intel Core Ultra“ (2 serija) |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus modelis | 256 V |
| Procesoriaus gijos | 8 |
| Spalvų gama | 100 % |
| Ekrano įstrižainė | 14 colių |
| Ekrano raiška | 2880 x 1800 pikselių |
| Vaizdinės reklamos technologijų rinkodaros pavadinimas | „CineCrystal“ |
| HD tipo | 2,8 tūkst. |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | OLED |
| RGB spalvų erdvė | DCI-P3 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Spalvos pavadinimas | Garų mėlyna |
| Formos faktorius | Moliuskas |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| NPU palaikomos dirbtinio intelekto programinės įrangos sistemos | „DirectML“ / „ONNX RT“ / „OpenVINO“ / „WebNN“ / „Windows“ mašininis mokymasis |
| „Copilot+“ kompiuteris | Taip |
| GPU našumas iki | 64 TOP |
| Neuroninis procesorius (NPU) | „Intel“ dirbtinio intelekto pastiprinimas |
| NPU našumas iki | 47 TOP'ai |
| Retumo palaikymas | Taip |
| Bendras procesoriaus našumas iki | 115 TOP |
| „Windows Studio“ efektų palaikymas | Taip |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties formos koeficientas | Borto |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| NVMe | Taip |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| SSD talpa | 1000 GB |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| SSD sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Bendra SSD diskų talpa | 1000 GB |
| Bendra saugojimo talpa | 1000 GB |
| Diskrečioji grafikos plokštė | Ne |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | Nėra |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | „Intel Arc“ grafika |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel Arc Graphics 140V“ |
| Garso sistema | DTS:X Ultra |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Mikrofonų skaičius | 3 |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinė kamera HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Priekinės kameros raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Antenos tipas | 2x2 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| WLAN valdiklio gamintojas | Žudikas |
| WLAN valdiklio modelis | Puikus „Wi-Fi 7 BE1750“ |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB4 Gen 3x2 prievadų kiekis | 2 |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Home“ |
| Baterijos talpa | 65 Wh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 29 val. |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 65 W |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Gylis | 221,2 mm |
| Ūgis | 15,95 mm |
| Svoris | 1280 g |
| Plotis | 312,4 mm |
| Pakuotės gylis | 292 mm |
| Pakuotės aukštis | 59 mm |
| Pakuotės svoris | 2300 g |
| Pakuotės plotis | 454 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| NB Pavardė | Greitas |
| Modelio pavadinimas | 14 Dirbtinis intelektas |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,007917/0,0080767 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 2,2 kg |