-
−10%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Išbandykite „Aspire Go“ – nešiojamąjį kompiuterį, kuris pasižymi paprastumu be kompromisų. Kruopščiai sukurtas lengvam naudojimui, jis aprūpintas visomis svarbiausiomis funkcijomis, kurių jums reikia norint išlikti prisijungusiems ir produktyviems.
Išskirtinis našumas ir našumas
Mėgaukitės sklandžiu ir greitu veikimu, kurį užtikrina „Intel® Core™“ procesorius, iki 32 GB atminties ir 1 TB SSD diskas. Mėgaukitės ilgesniu produktyvumu dėl išskirtinai ilgo akumuliatoriaus veikimo laiko ir „Copilot“ – jūsų kasdienio dirbtinio intelekto palydovo – palaikymo.
Įtraukiantys vaizdai
„Aspire Go“ siūlomas su įvairiais ekranų dydžiais, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius, užtikrindamas vizualiai aiškų vaizdą su iki WUXGA raiška ir 16:10 formato santykiu. O dėl „Acer BlueLightShield™“ technologijos jūsų akys išliks patogios net ir ilgai naudojant.
Patogus naudoti pagal dizainą
Galima rinktis iš daugybės spalvų, tad sklandžiai prijunkite arba įkraukite savo įrenginius per du pilnai veikiančius USB C tipo prievadus, o „Wi-Fi 6“ ir HDMI 2.1 ryšys pagerina jūsų skaitmeninę patirtį, kad ji būtų greitesnė, sklandesnė ir malonesnė.
Optimizavimas be pastangų
Intuityvus įrenginio valdymas pasiekiamas vienu mygtuko paspaudimu naudojant „AcerSense™“, kuri valdo akumuliatoriaus veikimo laiką, saugyklą ir programas, kad būtų užtikrintas optimalus našumas. „Acer TNR“ sprendimas ir „Acer PurifiedVoice™“ pakelia jūsų vaizdo skambučių patirtį į naują aiškumo ir kokybės lygį.
Geresnis planetai
„Aspire Go“ yra supakuotas iš 100 % perdirbamų medžiagų ir pagamintas iš perdirbto plastiko, todėl turi „Energy Star“ ir EPEAT sertifikatus, todėl galite rinktis atsakingiau.
| Santrauka | Acer Aspire Go 17 AG17-31P-302C. Gaminio tipas: Nešiojamas kompiuteris, Forma: Atverčiamas. Procesoriaus šeima: Intel Core 3, Procesoriaus modelis: N355. Ekrano įstrižainė: 43,9 cm (17.3"), HD tipas: „Full HD“, Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: LPDDR5-SDRAM. Bendra talpa: 512 GB, Laikmena: SSD. Integruotos grafikos plokštės modelis: „Intel® Graphics“. Numatyta operacinė sistema: „Windows 11 Home“. Produkto spalva: Pilka. Svoris: 2,04 kg |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.acer.com/gb-en/laptops/aspire/aspire-go-intel |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,315 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,531 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,071 |
| Procesoriaus bazinė galia | 15 W |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 3,9 GHz |
| Procesoriaus talpykla | 6 MB |
| Procesoriaus talpyklos tipas | Išmanioji talpykla |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorių šeima | „Intel Core 3“ |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus modelis | N355 |
| Procesoriaus gijos | 8 |
| Ekrano įstrižainė | 17,3 colio |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Vaizdinės reklamos technologijų rinkodaros pavadinimas | „ComfyView“ |
| HD tipo | „Full HD“ |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Spalvos pavadinimas | Plieno pilka |
| Formos faktorius | Moliuskas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties formos koeficientas | Borto |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| NVMe | Taip |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| SSD talpa | 512 GB |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| SSD sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Bendra SSD diskų talpa | 512 GB |
| Bendra saugojimo talpa | 512 GB |
| Diskrečioji grafikos plokštė | Ne |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | Nėra |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | „Intel®“ grafika |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel®“ grafika |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Mikrofonų skaičius | 2 |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinė kamera HD tipo | HD |
| Priekinės kameros raiška | 1280 x 720 pikselių |
| Antenos tipas | 2x2 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Home“ |
| Bandomoji programinė įranga | 1 mėnesio bandomasis laikotarpis naujiems „Microsoft 365“ klientams |
| Baterijos talpa | 53 Wh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 7 val. |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 65 W |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Gylis | 258,5 mm |
| Ūgis | 21,4 mm |
| Svoris | 2035 g |
| Plotis | 402,1 mm |
| Pakuotės gylis | 316 mm |
| Pakuotės aukštis | 70 mm |
| Pakuotės svoris | 2940 g |
| Pakuotės plotis | 528 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| NB Pavardė | Siekti |
| Modelio pavadinimas | Eiti 17 |
| Modelis | AG17-31P-302C |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0118758 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 3,12 kg |