MSI Modern 14 F13MG-265PL i5-1334U 14.0" FHD 60Hz IPS lygio 16GB DDR4 3200 SSD 512Mbps Iris Xe Graphics W11Pro 3Y Nešiojamas kompiuteris
MSI Modern 14 F13MG-265PL i5-1334U 14.0" FHD 60Hz IPS lygio 16GB DDR4 3200 SSD 512Mbps Iris Xe Graphics W11Pro 3Y Nešiojamas kompiuteris
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus modelis | i5-1334U |
| Procesoriaus gijos | 12 |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 4,6 GHz |
| Procesoriaus talpyklos tipas | Išmanioji talpykla |
| Procesorių šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus talpykla | 12 MB |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Efektyvus branduolio maksimalus turbo dažnis | 3,4 GHz |
| Procesoriaus generavimas | 13-os kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Efektyvūs branduoliai | 8 |
| Maksimali turbo galia | 55 W |
| Našumo branduoliai | 2 |
| Našumo branduolio maksimalus turbo dažnis | 4,6 GHz |
| Procesoriaus bazinė galia | 15 W |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel Iris Xe“ grafika |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | „Intel Iris Xe“ grafika |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties išdėstymas (lizdų skaičius x dydis) | 2 x 8 GB |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| Produkto spalva | Pilka |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Spalvos pavadinimas | Platininė pilka |
| Originalus prekės ženklas | MSI |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 65 W |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Patikimos platformos modulio (TPM) versija | 2.0 |
| Svoris | 1,5 kg |
| Gylis | 217,2 mm |
| Ūgis | 19,9 mm |
| Plotis | 323,9 mm |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Bluetooth“ | Taip |
| WLAN valdiklio modelis | „Intel Wi-Fi 6E AX211“ |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano įstrižainė | 35,6 cm (14 colių) |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas | 250 cd/m² |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Pro“ |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Garsiakalbio galia | 2 W |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| SSD sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| Bendra saugojimo talpa | 512 GB |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Bendra SSD diskų talpa | 512 GB |
| SSD talpa | 512 GB |
| NVMe | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Priekinės kameros raiška | 1280 x 720 pikselių |
| Priekinė kamera HD tipo | HD |
| Vaizdo įrašymo greitis | 30 kadrų per sekundę |
| Baterijos talpa | 46,8 Wh, 4050 mAh |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Klaviatūros foninio apšvietimo spalva | Balta |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |