-
−1%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus generavimas | 13-os kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Efektyvus branduolio maksimalus turbo dažnis | 3,4 GHz |
| Maksimali turbo galia | 95 W |
| Procesorių šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus talpykla | 12 MB |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus modelis | i5-13420H |
| Procesoriaus gijos | 12 |
| Efektyvūs branduoliai | 4 |
| Procesoriaus talpyklos tipas | Išmanioji talpykla |
| Procesoriaus bazinė galia | 45 W |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Našumo branduoliai | 4 |
| Našumo branduolio maksimalus turbo dažnis | 4,6 GHz |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 4,6 GHz |
| Diskrečioji grafikos plokštė | Taip |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Diskrečiojo GPU gamintojas | NVIDIA |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | „Intel® UHD“ grafika |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel® UHD“ grafika |
| Diskrečioji grafikos plokštės atmintis | 6 GB |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Diskrečioji grafinė atmintis | GDDR6 |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Atminties išdėstymas (lizdų skaičius x dydis) | 2 x 8 GB |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Atminties takto dažnis | 5200 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Atminties formos koeficientas | SO-DIMM |
| Atminties lizdai | 2 SO-DIMM atminties moduliai |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| Spalvos pavadinimas | Permatoma juoda |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 120 W |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Ūgis | 22,9 mm |
| Gylis | 250 mm |
| Plotis | 359 mm |
| Svoris | 1,98 kg |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Ethernet LAN | Taip |
| WLAN valdiklio modelis | „Intel Wi-Fi 6E AX211“ |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| WLAN valdiklio gamintojas | Intel |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 100 Mb/s, 1000, 10 |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | Intel HM770 |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Skydelio tipas | IPS lygio |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano įstrižainė | 39,6 cm (15,6 colio) |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Įdiegta operacinė sistema | N |
| Garsiakalbio galia | 2 W |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Garsiakalbių gamintojas | Nahimičius |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Garso sistema | Nahimic 3 |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| SSD talpa | 512 GB |
| Bendra saugojimo talpa | 512 GB |
| Bendra SSD diskų talpa | 512 GB |
| NVMe | Taip |
| SSD sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Įkrovimo prievado tipas | Nuolatinės srovės lizdas |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Priekinė kamera HD tipo | HD |
| Vaizdo įrašymo greitis | 30 kadrų per sekundę |
| Priekinė kamera | Taip |
| Baterijos talpa | 53,5 Wh |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Salos stiliaus klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros foninio apšvietimo spalva | RGB |
| Pavojaus piktograma(-os) | GHS08: Pavojus sveikatai, GHS09: Pavojus aplinkai, GHS07: Kenksminga |
| Įspėjimai | Įrenginys veikimo metu gali įkaisti; būkite atsargūs, kad išvengtumėte nudegimų. Neišmeskite į įprastas buitines atliekas; tinkamas šalinimas turi būti atliekamas laikantis aplinkosaugos taisyklių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |