„Lenovo IdeaPad 5 2-in-1“ 14AKP10 „Copilot+“ asmeninis kompiuteris AMD Ryzen™ AI 7 350 hibridinis (2-in-1) 35,6 cm (14 colių) lietimui jautrus ekranas WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD „Wi-Fi 7“ (802.11be) „Windows 11 Home“ anglų kalba Mėlyna Naujas Perpakuotas/Perpakuotas
„Lenovo IdeaPad 5 2-in-1“ 14AKP10 „Copilot+“ asmeninis kompiuteris AMD Ryzen™ AI 7 350 hibridinis (2-in-1) 35,6 cm (14 colių) lietimui jautrus ekranas WUXGA 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD „Wi-Fi 7“ (802.11be) „Windows 11 Home“ anglų kalba Mėlyna Naujas Perpakuotas/Perpakuotas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Procesoriaus generavimas | AMD Ryzen AI 300 serija |
| L2 talpykla | 8 MB |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| L3 talpykla | 16 MB |
| Procesoriaus gijos | 16 |
| Procesoriaus modelis | 350 |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 5 GHz |
| Procesorių šeima | AMD Ryzen™ AI 7 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Integruotos GPU gamintojas | AMD |
| Diskrečioji grafikos plokštė | Ne |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | AMD Radeon |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | Nėra |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | AMD Radeon 860M |
| Atminties formos koeficientas | Borto |
| Atminties takto dažnis | 7500 MHz |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR5x-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Korpuso medžiaga | Akrilnitrilo butadieno stirenas (ABS), aliuminis, stiklo pluoštas, polikarbonatas (PC) |
| Produkto tipas | Hibridinis (2 viename) |
| Spalvos pavadinimas | Kosminė mėlyna |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Kintamosios srovės adapterio dažnis | 50/60 Hz |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 65 W |
| Kintamosios srovės adapterio įėjimo įtampa | 100–240 V |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| „Windows Hello“ | Taip |
| Patikimos platformos modulio (TPM) versija | 2.0 |
| Slaptažodžio apsauga | Taip |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Didžiausias gabenimo aukštis | 3048 m |
| Laikymo temperatūra (TT) | 5–43 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 8–95 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 5–35 °C |
| Gylis | 227 mm |
| Ūgis | 17,5 mm |
| Plotis | 313 mm |
| Svoris | 1,6 kg |
| „Bluetooth“ versija | 5.4 |
| Ethernet LAN | Ne |
| WWAN | Neįdiegta |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 7“ (802.11be) |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Antenos tipas | 2x2 |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | AMD SoC |
| Rašiklis | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Maksimalus ekrano ryškumas (HDR) | 500 cd/m² |
| RGB spalvų erdvė | NTSC |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Spalvų gama | 45% |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 800:1 |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Standartinio dinaminio diapazono (SDR) ryškumas | 400 cd/m² |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano paviršius | Blizgesys |
| Ekrano įstrižainė | 35,6 cm (14 colių) |
| HD tipo | WUXGA |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 pikselių |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Komplektinė programinė įranga | Biuro bandomasis laikotarpis |
| Operacinės sistemos kalba | Anglų |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Home“ |
| „Microsoft Copilot“ | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Garsiakalbio galia | 2 W |
| Mikrofonų skaičius | 2 |
| Garso sistema | Dolby garsas |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Garso lustas | Realtek ALC3287 |
| SSD sąsaja | PCI Express 4.0 |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| SSD talpa | 1 TB |
| NVMe | Taip |
| Bendra SSD diskų talpa | 1 TB |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Bendra saugojimo talpa | 1 TB |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| M.2 SSD dydis | 2242 (22 x 42 mm) |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| USB miego ir įkrovimo prievadai | 1 |
| HDMI versija | 1.4b |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipo prievadų kiekis | 2 |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB miego ir įkrovimo funkcija | Taip |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) kamera | Taip |
| Priekinė kamera HD tipo | „Full HD“ |
| Priekinės kameros raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Priekinė kamera | Taip |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Baterijos talpa | 57 Wh |
| Baterijos veikimo laikas (maks.) | 12 val. |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Nepertraukiamo vaizdo atkūrimo laikas | 20 val. |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Antrojo piloto raktas | Taip |
| Neuroninis procesorius (NPU) | AMD Ryzen dirbtinis intelektas |
| NPU našumas iki | 50 TOP |
| Bendras procesoriaus našumas iki | 66 TOP |
| „Copilot+“ kompiuteris | Taip |