- Nauja
- Prekė sandėlyje
Kompiuteris HP Victus 15 R7 16/512GB RTX4050
Kompiuteris HP Victus 15 R7 16/512GB RTX4050
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HP, HP |
| Serija | HP Victus |
| Kompiuterio tipas | Žaidimams |
| Svoris | 2.29 kg, 3.19 kg. |
| Ilgis | 255 mm, 520 mm. |
| Plotis | 357.9 mm, 305 mm. |
| Aukštis | 23.5 mm, 69 mm. |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 in |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Korpuso spalva | Juoda sp |
| IPS ekranas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Home |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Liečiamas ekranas | Ne |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus karta | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 7 |
| Procesoriaus dažnis | 4.70 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Buferinė atmintis (Cache) | 16 MB |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| Vaizdo plokštės serija | Geforce |
| Vaizdo plokštės atmintis | 6GB GDDR6 |
| VR (Virtual reality) ready | Taip |
| nVidia G | Sync- Taip |
| Su vaizdo kamera | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Jungtys | 1 x RJ-45, SD Card Reader, 1 x HDMI 2.1, Combo audio jack, 2 x USB Type-A, 1 x USB Type-C (with DisplayPort) |
| Pagaminimo šalis | CN |