-
−4%
HP ZBook Firefly G11 Intel Core Ultra 7 165U Mobile workstation 35.6 cm (14") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro AI PC Grey
HP ZBook Firefly G11 Intel Core Ultra 7 165U Mobile workstation 35.6 cm (14") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro AI PC Grey
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-officejet-200-mobile-printer-series/model/5156327?sku=CZ993Aserialnumber=CZ993A |
| Procesorių šeima | Intel Core Ultra 7 |
| Procesoriaus modelis | 165U |
| Našumo branduolio maksimalus turbo dažnis | 4,9 GHz |
| Procesoriaus generavimas | „Intel® Core™ Ultra“ (1 serija) |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Efektyvus bazinis dažnis | 1,2 GHz |
| Efektyvus branduolio maksimalus turbo dažnis | 3,8 GHz |
| Našumo branduoliai | 2 |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Našumo branduolio bazinis dažnis | 1,7 GHz |
| Procesoriaus bazinė galia | 15 W |
| Procesoriaus talpykla | 12 MB |
| Procesoriaus gijos | 14 |
| Maksimali turbo galia | 57 W |
| Procesoriaus talpyklos tipas | L3 |
| Efektyvūs branduoliai | 8 |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 4,9 GHz |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Integruotų grafikos plokščių šeima | „Intel®“ grafika |
| Diskrečioji grafikos plokštė | Ne |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel®“ grafika |
| Diskrečiojo grafikos plokštės modelis | Nėra |
| Atminties kanalai | Dviejų kanalų |
| Atminties lizdai | 2 SO-DIMM atminties moduliai |
| Atminties takto dažnis | 5600 MHz |
| Atminties išdėstymas (lizdų skaičius x dydis) | 1 x 32 GB |
| Atminties formos koeficientas | SO-DIMM |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 GB |
| Originalus prekės ženklas | HP |
| Produkto tipas | Mobili darbo vieta |
| Įvadiniai metai | 2024 m. |
| Produkto spalva | Pilka |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 65 W |
| Kintamosios srovės adapterio dažnis | 50–60 Hz |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Slaptažodžio apsauga | Taip |
| Patikimos platformos modulio (TPM) versija | 2.0 |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Plotis | 315,7 mm |
| Ūgis | 19,2 mm |
| Gylis | 224,4 mm |
| Svoris | 1,45 kg |
| WLAN valdiklio modelis | „Intel Wi-Fi 6E AX211“ |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| WLAN valdiklio gamintojas | Intel |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Wi-Fi“ standartai | „Wi-Fi 6E“ (802.11ax) |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Antenos tipas | 2x2 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Pagrindinės plokštės lustų rinkinys | „Intel“ operacinės sistemos procesorius |
| Klaviatūra įtraukta | Taip |
| Spalvų gama | 100% |
| Ekrano ryškumas | 800 cd/m² |
| RGB spalvų erdvė | sRGB |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Skydelio tipas | IPS |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 100% |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 35,6 cm |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 pikselių |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| HD tipo | WUXGA |
| Ekrano įstrižainė | 35,6 cm (14 colių) |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Pro“ |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Mikrofonų skaičius | 2 |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Mažas halogenų kiekis | Taip |
| SSD talpa | 1 TB |
| Bendra SSD diskų talpa | 1 TB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| NVMe | Taip |
| Bendra saugojimo talpa | 1 TB |
| SSD sąsaja | PCI Express |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| USB C tipo DisplayPort alternatyvus režimas | Taip |
| USB miego ir įkrovimo funkcija | Taip |
| USB miego ir įkrovimo prievadai | 2 |
| USB4 Gen 3x2 prievadų kiekis | 2 |
| Mikrofono įėjimas | Taip |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 3 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| „Thunderbolt 4“ prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| „Intel® Thunderbolt 4“ | Taip |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 5 MP |
| Infraraudonųjų spindulių (IR) kamera | Taip |
| Priekinė kamera | Taip |
| Akumuliatoriaus elementų skaičius | 3 |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Greitas įkrovimo laikas (50 %) | 30 min. |
| Baterijos talpa | 56 Wh |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Specialios klaviatūros funkcijos | Odolná prieš politiką |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Apsiliejimui atspari klaviatūra | Taip |
| Įvesties įrenginio modelis | HP aukščiausios kokybės klaviatūra |
| Žymėjimo įrenginys | Paspaudimų skydelis |
| Įskaičiuota palaikymo paslauga | HP 3 metų kitos darbo dienos atsakas į vietą su kelionės draudimu nešiojamųjų kompiuterių aparatinės įrangos tiekimui. Sąlygas ir nuostatas rasite adresu https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/5981-6650EEE ir https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123EEGB.pdf |
| Gamintojo garantija | 1 metų (1/1/0) ribota garantija apima 1 metų dalims ir darbui. Remontas vietoje neteikiamas. Sąlygos ir nuostatos skiriasi priklausomai nuo šalies. Galioja tam tikri apribojimai ir išimtys. |
| UNSPSC kodas | 43211503 |
| HP priekinė kamera | HP internetinė kamera 5MP |
| HP garsiakalbio tipas | HP dvigubi garsiakalbiai |
| HP segmentas | Verslas |
| HP Sure View | Taip |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334964 |
| HP dirbtinis intelektas | Dirbtinio intelekto kompiuteris |
| Tvarios technologijos ir medžiagos | ES ROHS, EEĮA |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Anglies dioksido išmetimas, gamyba (kg CO2e) | 27 |
| Bendras anglies pėdsakas (kg CO2e) | 4.5 |
| Bendras anglies dioksido išmetimas be naudojimo etapo (kg CO2e) | 2 |
| Anglies dioksido išmetimas, logistika (kg CO2e) | 1 |