- Prekė sandėlyje
-
−4%
HP 17-cp2007ny Ryzen 5 7520U 17.3" FHD IPS 250 nits AG 8GB DDR4 512GB SSD Radeon 610M Windows 11 Natūraliai sidabrinis 2 metų garantija
HP 17-cp2007ny Ryzen 5 7520U 17.3" FHD IPS 250 nits AG 8GB DDR4 512GB SSD Radeon 610M Windows 11 Natūraliai sidabrinis 2 metų garantija
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor family | AMD Ryzen 5 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor frequency | 2.8 GHz |
| Processor threads | 8 |
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor model | 7520U |
| Processor cores | 4 |
| Processor boost frequency | 4.3 GHz |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 610M |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Product colour | Silver |
| Product type | Laptop |
| Original brand name | HP |
| Colour name | Natural silver |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| TPM connector | Yes |
| Display diagonal | 43.9 cm (17.3") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| HD type | Full HD |
| Panel type | IPS |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| SSD capacity | 512 GB |
| Storage media | SSD |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |