HP 17-CN3068CL i5 1334U 17.3" FHD AG 8GB SSD512 BT BLKB FPR Win11 sidabrinis (PERPAKUOTAS) 2Y Naujas Perpakuotas/Perpakuotas
HP 17-CN3068CL i5 1334U 17.3" FHD AG 8GB SSD512 BT BLKB FPR Win11 sidabrinis (PERPAKUOTAS) 2Y Naujas Perpakuotas/Perpakuotas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Mažos energijos sąnaudos efektyvūs branduoliai | 8 |
| Našumo branduoliai | 2 |
| Procesoriaus generavimas | 13-os kartos „Intel® Core™ i5“ |
| Procesoriaus bazinė galia | 15 W |
| Maksimali turbo galia | 55 W |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 4,6 GHz |
| Procesoriaus talpykla | 12 MB |
| Procesoriaus talpyklos tipas | Išmanioji talpykla |
| Procesorių šeima | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus gijos | 12 |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Procesoriaus modelis | i5-1334U |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Integruotos GPU gamintojas | Intel |
| Integruotos grafikos plokštės modelis | „Intel Iris Xe“ grafika |
| Integruota vaizdo plokštė | Taip |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Maksimali vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Originalus prekės ženklas | HP |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Produkto tipas | Nešiojamasis kompiuteris |
| Kintamosios srovės adapterio maitinimas | 45 W |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Patikimos platformos modulio (TPM) versija | 2.0 |
| Gylis | 257,8 mm |
| Ūgis | 19,8 mm |
| Svoris | 2,09 kg |
| Plotis | 400,8 mm |
| WLAN valdiklio gamintojas | Realtek |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 6“ (802.11ax) |
| WLAN valdiklio modelis | Realtek RTL8852BE |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |
| Ekrano įstrižainė | 43,9 cm (17,3 colio) |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 11 Home“ |
| Operacinės sistemos architektūra | 64 bitų |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Mikrofonų skaičius | 2 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Bendra saugojimo talpa | 512 GB |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| SSD talpa | 512 GB |
| SSD sąsaja | PCI Express |
| SSD formato koeficientas | M.2 |
| Įdiegtų SSD diskų skaičius | 1 |
| Bendra SSD diskų talpa | 512 GB |
| HDMI versija | 1.4b |
| Kombinuotas ausinių / mikrofono prievadas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 2 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Priekinė kamera | Taip |
| HD tipo kamera | HD |
| Baterijos talpa | 3440 mAh |
| Žymėjimo įrenginys | Jutiklinė planšetė |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Viso dydžio klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros foninio apšvietimo spalva | Balta |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |