- Prekė sandėlyje
-
−5%
HP 17-CN3003D i3-N305 17.3" 8 GB 256 GB SSD „Bluetooth“ „Windows 11“ natūralios sidabrinės spalvos (PERPAKUOTAS) 2 metų garantija Naujas Perpakuotas/Perpakuotas
HP 17-CN3003D i3-N305 17.3" 8 GB 256 GB SSD „Bluetooth“ „Windows 11“ natūralios sidabrinės spalvos (PERPAKUOTAS) 2 metų garantija Naujas Perpakuotas/Perpakuotas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Processor family | Intel Core 3 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor model | i3-N305 |
| Processor boost frequency | 3.8 GHz |
| Processor cores | 8 |
| Processor threads | 8 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Product type | Laptop |
| Product colour | Silver |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter power | 45 W |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Depth | 257.8 mm |
| Height | 20.6 mm |
| Width | 400.7 mm |
| Weight | 2.08 kg |
| Bluetooth version | 5.3 |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| Bluetooth | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Anti-glare screen | Yes |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| Display diagonal | 43.9 cm (17.3") |
| Display resolution | 1600 x 900 pixels |
| HD type | HD+ |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Built-in microphone | Yes |
| SSD capacity | 256 GB |
| Total SSDs capacity | 256 GB |
| SSD interface | PCI Express |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Optical drive type | No |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 256 GB |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4b |
| Front camera HD type | HD |
| Front camera | Yes |
| Battery capacity | 3440 mAh |
| Backlight keypad | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | Touchpad |